PVC Doğrama

PVC Doğrama

Hizmetlerimiz

PVC Doğrama

PVC doğrama, son yılların en popüler yapı malzemelerinden biridir. PVC (Polivinil Klorür), dayanıklı, hafif ve kolayca işlenebilen bir malzemedir. PVC doğramalar, ahşap veya metal doğramalara göre daha avantajlıdır.

PVC doğramaların en büyük avantajlarından biri, dayanıklılığıdır. PVC doğramalar, çürümeye, korozyona, nem ve çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca, PVC doğramaların bakımı da oldukça kolaydır. Sadece düzenli olarak temizlenmeleri gerekmektedir.

PVC doğramalar, enerji tasarrufu sağlayan bir yapı malzemesidir. Yüksek izolasyon özellikleri sayesinde, ısı kaybını en aza indirir ve ısı yalıtımı sağlar. Bu sayede, evlerde veya ofislerde enerji tasarrufu sağlanır ve ısıtma veya soğutma maliyetleri azaltılır.

PVC doğramalar, çeşitli renk ve tasarımlarda mevcuttur. Bu sayede, farklı tarzlara uygun bir seçenek bulmak kolaydır. PVC doğramalar, ahşap veya metal doğramalara benzer bir görünüme sahip olabilirler.

PVC doğramalar, kurulumu kolay bir yapı malzemesidir. Uzman bir ekip tarafından kurulumu yapıldığında, PVC doğramaların ömrü oldukça uzun olabilir. Kurulum sırasında, doğru şekilde monte edildiğinden emin olunmalıdır.

Tedaric All In, PVC grubunda üst kalite markalar ( ASAŞ , VEKA( Germany ) Adopen, Erpen) ile çalışmakta ve müşterinin ihtiyacına en uygun ve en kaliteli şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

PVC Doğrama içerisinde yüksek kaliteli sac kullanıldığından dolayı dayanıklılık azami ölçüdedir. Bu yüzden doğramalarda sıcak ve soğuk havalar sebebiyle bozulmalar yaşanmaz .

Siz sadece projenizi iletin gerisini uzmanlarımız halleder. Projelerinize uygun PVC Teknik Katalogları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ÜRÜN TEDARİK SÜRECİ

Tedaric'in Şeffaf Çalışma
Aşamaları İle Tanışın

01
İletişim
Müşterimiz bizimle iletişime geçer. İstediği ürünü bizlere iletir.
02
Tedarik
Çalışma başlar. İstenen ürün kısa sürede alınır ve teslim edilir.
03
Sonuç
Gerekli ürün kaliteli ve hızlı bir şekilde teslim edilir.